"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Tekirdağ Okullarda AEEE Toplama Kampanyası

Kampanya dahilinde AEEE ler Toplandı! 

TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği), 21.08.2015 tarihinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen yetkiyle 3. Kategori Tv-Monitörler ile 4. Kategori Bilişim Telekomünikasyon ve Tüketici Ekipmanları gruplarında “Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların (AEEE) Yetkilendirilmiş Kuruluşu” sıfatıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yetkilendirilmiş Kuruluş çalışmaları kapsamında, Tekirdağ ilindeki İlk ve Ortaokullarında düzenlenen AEEE Toplama Kampanyasına katılım sağlayan okullardan AEEE'lerin toplanması gerçekleştirilmiştir. 25 Ekim Salı ve 26 Ekim Çarşamba günlerinde gerçekleştirilen okul ziyaretlerinde okullarda öğrencilere AEEE hakkında bilgilendirme yapılmış olup, öğrencilerin kampanya kapsamında okullarına getirdikleri AEEE'ler TÜBİSAD yetkilileri tarafından teslim alınmıştır. 

Kampanya sonuçları ve ödül kazanan okullar yakın zamanda bu site üzerinden duyurulacaktır.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.