"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

TÜBİSAD - Darüşşafaka İşbirliği ile 14 Ekim Dünya E-atık Günü’ne Özel E-Atık Toplama Kampanyası Başlıyor!

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK) tarafından Darüşşafaka İşbirliği ile “14 Ekim Dünya E-atık Günü” kapsamında düzenlenecek olan E-atık Toplama Kampanyası başlıyor. 

Kampanya dahilinde e-atıklarını geri dönüşüme kazandırmak ve konu hakkında yaratılacak olan farkındalığı desteklemek isteyen kişi ve kurumların e-atıklarına dair ağırlık ve envanter bilgilerini 14 Ekim 2019 tarihine kadar aeee@tubisad.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. 

İletilecek ağırlık ve envater bilgilerine göre 30 Ekim 2019’a kadar E-Atık toplama faaliyetleri gerçekleştirilecek ve 15 Kasım 2019’da sonuç raporu yayınlanıp tüm bağışçılara destek sertifikaları iletilecektir. 

E-Atık toplama kampanyasından sağlanacak tüm kaynaklarla Darüşşafakalı öğrencilerin eğitiminde teknolojik donanım desteği sağlanarak gelecek nesillerin eğitimine katkıda bulunulması planlanmaktadır.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.