"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde atıkları kontrol altına almak, gelecek nesillere temiz, gelişmiş bir Türkiye ve yaşanabilir bir dünya bırakmak noktasında mevcut sistemi daha düzenli, sistemli ve uygulanabilir bir temele oturtmak amacıyla başlatılan “Sıfır Atık Projesi” için farklı illerde seminerler gerçekleştirilmeye devam etmektedir.

Bu kapsamda düzenlenen “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık” seminerlerine TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK) olarak standlı katılım gerçekleştirildi. Seminerde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yetkilileri tarafından, “Sıfır Atık Projesiyle” ilgili sunum yapıldı. Toplantıya yetkilendirilmiş kuruluşların yanı sıra belediye başkanları, öğretmenler, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri katıldı. Etkinlik alanına kurulan TYK standında katılımcılara geri dönüşüm ve AEEE konularında bilgiler verildi ve broşürler dağıtıldı.

Katılım sağlanan “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık” seminerleri listesi aşağıdaki gibidir:

Tarih İl
22 Haziran 2018 Aydın
6 Temmuz 2018 Konya
30 Kasım 2018 Samsun
7 Aralık 2018 Bolu
21 Aralık 2018 Amasya

Fotoğraf Galerisi

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.