"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

IFAT Fuarı

IFAT Eurasia 2019, Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı, 28 – 30 Mart 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde üçüncü kez düzenlendi.

Fuarda, katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilenebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları kategorilerinde yeni ürün ve teknolojiler sergilendi.

IFAT Fuarına TYK standlı katılım gerçekleştirildi. Standa gelen ziyaretçilere çevre, geri dönüşüm ve AEEE konularında bilgi verildi, çeşitli broşürler ve TYK tanıtım kitapçıkları dağıtıldı.

Fuarın ilk günü TYK tarafından AEEE oturumu düzenlendi. Oturumda, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Mühendisi Hasan Önel ve TYK Koordinatör Çevre Görevlisi Haluk Onay “Genişletilmiş EEE Üretici Sorumluluğu ve TÜBİSAD uygulamaları” konusunda ve TYK AEEE Geri Kazanım Uzmanı Aykan Gürcü ve Ekolojik Enerji Genel Müdür Yardımcısı Tansu Haksevenler “AEEE’lerde Bilgi ve Veri Güvenliği ile Resmi İmha Süreçleri” konularında sunumlar gerçekleştirildi.

Fotoğraf Galerisi

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.