"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Çevrem Sensin - Antalya

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından organize edilen ve 10 ayrı pilot şehirde düzenlenmesi planlanan ‘Çevrem Sensin’ adlı bilinçlendirme seminerlerine Antalya da devam edildi. 

Çevrem Sensin projesi kapsamında; sürdürülebilir yaşam değerlerine dikkat çeken bir bilgilendirme faaliyeti yapılması ve katılımcılarda çevresel farkındalık oluşturarak bu konuda duyarlılığın geliştirilmesi amacıyla 19 Aralık 2016'da Antalya Cam Piramit'te gerçekleştirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, hava kirliliğinden atık yönetimine, su kaynaklarının temizliğinden tasarrufuna kadar birçok farklı konuda bilinç ve farkındalık oluşturmak için “Çevrem Sensin” ismiyle bilinçlendirme seminerleri düzenliyor. Antalya'daki etkinliğe Antalya Vali Yardımcısı Ekrem Büyükata katıldı. Vali Yardımcısı Ekrem Büyükata, TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş olarak katılım sağladığımız etkinlikte stantımıza ziyaret gerçekleştirdi.

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş yetkilileri etkinliğe katılan öğrencilere elektronik atıklar hakkında bilgilendirme yaptı.

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.