"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Boğaziçi Üniversitesi – Sıfır Atık Danışma Kurulu Toplantısı

7 Haziran 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge’da, Boğaziçi Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma ve Temiz Üretim Merkezi koordinatörlüğünde Sıfır Atık Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Sıfır Atık Projesi Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen uygulamaların geliştirilmesine yönelik bilgi alışverişi toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya TÜBİSAD AEEE sorumlusu Selen Tanner, ÇEVKO Eğitim Şefi Murat Anaç, TAP Genel Sekreteri Neslihan Bahar Boyacılar, Deha Biodizel Genel Müdürü Nihal Sözbir Karakuş ve çevre danışmanı Aynur Acar katıldı. Toplantıda, üniversitelerde atık yönetimi, öğrencilerde farkındalık oluşturulmasına yönelik organize edilebilecek etkinlikler, proje fikirleri ve Sıfır Atık Sertifika programı önerisi konuları konuşuldu. 

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.