"Türkiye'de AEEE temsilciniz"

 
EN
 
 
 

GÜNCEL

 

Afiş Tasarım Yarışmamız Başlıyor!

🖼️ ‘’Öğrenciler AEEE Topluyor!’’ afişini tasarlamak için ihtiyacın olan tek şey boya kalemlerin ve hayal gücün!
✍🏻Hayalindeki posteri çiz, gerekli şartları sağla, tablet kazanma şansını yakala!
👩🏻‍🎨🍀 Jürimiz sanata ve çevreye duyarlı emekli büyüklerimizden oluşuyor. Konuk jüri olarak Çocuk kitapları çizeri Gözde Eyce ve Çocuk Kitapları Editörü Burcu Ural Kopan eşlik ediyor. Jürimizin posterini değerlendirebilmesi için paylaşımının görünür olması ve Instagram hesabının açık olması gerektiğini unutma!

Yarışma Koşulları 

  • Afiş Tasarım Yarışması’na 6-14 yaş grubu arasındaki tüm çocuklar katılabilir.
  • Değerlendirme 6-10 yaş ve 10-14 yaş olmak üzere 2 grupta yapılacaktır.
  • Her gruptan ilk 3 seçilecektir. Toplamda 6 kişinin çalışmaları 2021-2022 eğitim öğretim yılında Türkiye genelinde düzenlenecek olan "Öğrenciler AEEE topluyor!" isimli E-Atık Toplama Yarışması Duyuru Afişleri olarak kullanılacaktır.
  • Bununla birlikte kazanan 6 kişiye tablet hediyemiz de olacaktır.
  • Değerlendirme yarışma bitiş tarihi olan 12 Kasım’dan sonra gerçekleştirilecek olup, kazananlar instagram hesabımız üzerinden duyurulacaktır. Instagram hesabımızı takip etmeye devam etmenizi rica ederiz.
  • Paylaşım gerçekleştirilirken #öğrencileraeeetopluyor etiketinin kullanılması, @tubisadyk instagram hesabımızın etiketlenmesi gerekmektedir.
  • Resimler A4 kağıdı boyutunda, yatay veya dikey formatta, istenen boyama tekniği ile (kuru, pastel, sulu boya vb.) hazırlanabilir.

Son başvuru tarihi: 12 Kasım 2021
*Yarışma sonuçlanana kadar tasarladığın posteri mutlaka sakla.

Detaylı bilgi için @tubisadyk instagram hesabı üzerinden iletişime geçebilirsin❗

 

Bu Sayfayı Paylaşın
 
 

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için tyk.org.tr sitesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.