İngilizceTürkçe
TYK GİRİŞ

Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması Tekirdağ da

Yarışma 5 - 9 Haziran Tarihlerinde Tekirdağ da !

Tekirdağ'da ilk defa düzenlenecek olan "Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması" Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Saray ve Şarköy Belediyelerinde 5 - 6 - 7 - 8 - 9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş (TYK) tarafından gerçekleştirilecek olan “Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması” nda Yetişkin ve Çocuk olmak üzere 2 ana kategori, Bireysel ve Takım olmak üzere 2 alt kategori bulunmaktadır. Yarışmacılar yarışmaya katılım sağlayabilmek için aşağıda yer alan linkteki katılım formu doldurulmalıdırlar. Yarışmacılar, yanlarında getirmiş oldukları atık cep telefonlarını en uzağa fırlatmaya çalışacaklardır. Yanlarında getirdikleri her bir atık cep telefonu yarışmaya katılım için bir hak vermektedir. Yarışmada dereceye giren yarışmacılara sürpriz hediyeler verilecektir.

 

 

Tekirdağ'da ilk defa düzenlenecek olan yarışma ile cep telefonlarının ve elektronik atıkların insana ve çevreye verdiği zararı engellemek adına geri dönüşüme kazandırılmasının önemine dikkat çekilecektir.

 

 

Etkinliğe gelirken yanınızda getirdiğiniz veya yarışmada kullandığınız AEEE’ lerinizi TYK’ ya teslim ederek hem geri dönüşümünü sağlayabilir hem de AEEE’ niz karşılığında TEGV’e yapacağımız bağış ile öğrencilerin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Cep Telefonu Fırlatma Yarışması:

 

 

Saray               :     5 Haziran 2017     15:00 - 17:00          Pazar Yeri

 

 

Çerkezköy      :     6 Haziran 2017     14:00 - 16:00          Kapalı Otopark Üzeri

 

 

Şarköy            :     7 Haziran 2017     14:00 - 17:00          Cumhuriyet Meydanı

 

 

Çorlu              :     8 Haziran 2017     10:00 - 12:00          Cumhuriyet Parkı

 

 

Kapaklı          :     9 Haziran 2017     15:00 - 17:00          Atık Getirme Merkezi Girişi

 

Katılım formunu doldurmak için tıklayınız!

 

 

 

 

Diğer haberler